Přeskočit navigační odkazyHOME > Výlety u nás > S Caponordem na rozhlednu Kotel u Rokycan Mapa webu Kontakty Login
MOTOTrips - logo
šipka NAVŠTÍVENÉ ZEMĚ
šipka SPŘÁTELENÉ WEBY
BONMOTO.CZ, vše na MOTO
WML Sidecar Černý ZR-MOTO
MOTOROUTE Sedláček - KÄRCHER
Další weby >>

šipka Rozhledna na Kotli u Rokycan

Rozhledna Kotel u Rokycan

S Caponordem na rozhlednu Kotel u Rokycan (16.11.2014)

Tentokrát jsem měl možnost vyzkoušet motorku, o které jsem v minulosti hodně uvažoval. Je to Ital, říkali všichni... Aprilia nakonec nezačala parkovat u mě v garáži, ale jsem rád, že jsem se nyní svezl. Cesta mě vedla na Rokycany, kde je nová rozhledna Kotel a následně na schované letiště v Brdech u Hejláku.

GPS: 49.7118419N, 13.5958897E


Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Rozhledna Kotel u Rokycan Tajné letiště v Brdech u kopce Hejlák Tajné letiště v Brdech u kopce Hejlák

Aprilia Caponord ETV 1000

Hned po prvním svezení jsem napsal moto kamarádům, jak mě Aprilia mile překvapila podvozkem, motorem a jelikož jsou krátké dny a vracel jsem se vždy za tmy, tak i světly. Krásně jde do zatáček, hrboly na silnici celkem zvládá a motor si rozumí i s nižšími otáčkami. Servisní intervaly už jsou u nových modelů vyřešeny, ale u tohoto roku bych musel 2x ročně řešit, minimálně. To je tak jediná věc, kterou bych vytknul.


Nedivím se Jiřímu, že se nežene do jiného stroje. A díky za fajn svezení ,-).


Aprilia Caponord ETV 1000 Aprilia Caponord ETV 1000 Aprilia Caponord ETV 1000 Aprilia Caponord ETV 1000
2005- © Copyright by MOTOtrips, All rights reserved. Developed by www.WML.cz

Nahoru