Přeskočit navigační odkazyHOME > Připravujeme Mapa webu Kontakty Login
MOTOTrips - logo
šipka NAVŠTÍVENÉ ZEMĚ
šipka SPŘÁTELENÉ WEBY
WML Sidecar Černý ZR-MOTO
MOTOROUTE  Sedláček - KÄRCHER
Další weby >>

šipka PŘIPRAVUJEME - Cesty, které budeme realizovat

Místa, která jsou zatím v úvahách:
  • Passo StelvioPasso Stelvio (Itálie) - Camping Gilfenklamm je kousek za Vipitenem a od nás cca 490 km. Další den se můžem přesunout po skvělé SS44 do Merana, dál po SS38 přes Passo Stelvio do Bormia a SS300 do Ponte di Legno. Další SS42 bude už trochu nudnější, ale po odbočne zpět na Meroano po SP9 a pak opět SS44 nás probere,-) - wikipedia.org, Google Mapy.
  • Ledová jeskyněAlternativa ke Stelviu - Pokud bude Stelvio ještě zavřené, máme další tip na využití již domluveného volna. Nejdelší ledová jeskyně na světě. Jeskyně se nachází v rakouském pohoří Tennengebirge. S délkou 42 km je nejdelší ledovou jeskyní na světě a sedmou nejdelší jeskyní v Rakousku: (Werfen, GPS: 47.497388,13.193587) - www.eisriesenwelt.at a bobová dráha kousek od Mieders (GPS: 47.169994,11.382165) - YouTube.
    Jeskyně a dráha jsou od sebe cca 200 km, tak ještě rozumně rozvrhnout kdy kam.

  • Technické muzeum SinsheimTechnické muzeum Sinsheim (Německo) - Technické muzeum v německém Sinsheimu,kde se můžete blíže seznámit s exponáty z předválečného období až po moderní stroje a to z oboru letectví automobilismu i vojenské techniky - www.sinsheim.technik-museum.de.
  • Brána do peklaBrána do pekla (The Door to Hell) - Hořící kráter v poušti Karakum, zhruba 260 km severně od hlavního města Turkmenistánu Ašchabadu (40.252778° N, 58.439444° E).

Místa, která chceme navštívit v rodné zemi:
  • Přírodní rezervace SOOS - rozlehlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý, leží 6 km severovýchodně od Františkových Lázní, motýlí dům v obci Žírovice, Boheminium na JV okraji Mariánských Lázní - www.rezervace-soos.cz.
2005-2018 © Copyright by MOTOtrips, All rights reserved. Developed by www.WML.cz

Nahoru