Přeskočit navigační odkazyHOME > Výlety v zahraničí > - Návrat do Černé Hory - momentky Mapa webu Kontakty Login
MOTOTrips - logo
šipka NAVŠTÍVENÉ ZEMĚ
šipka SPŘÁTELENÉ WEBY
BONMOTO.CZ, vše na MOTO
WML Sidecar Černý ZR-MOTO
MOTOROUTE Sedláček - KÄRCHER
Další weby >>

šipka Návrat do Černé Hory (7.9. - 15.9. 2013, 2817 km)

Návrat do Černé Hory
Návrat do Černé Hory 7.9. - 15.9. 2013
Jsou to něco málo přes dva měsíce, co jsme se vrátili z putování po Balkánu. Ale jak se s námi začalo léto loučit, bylo jasné, že se za teplem ještě vydáme. Padlo spousty nápadů, ale stejně jsme oba věděli, že to bude právě Montenegro, kterému budeme věnovat hlavní čas celé dovolené. A už jsme zase zpět ,-).

Posádky: Martin a Katka (BMW R 1200 GS Adventure)
Odjezd: 7. 9. 2013
Příjezd: 15. 9. 2013
Počet dní: 9 dní
Počet km: 2817 km
Cesta: CZ ČR A Rakousko SLO Slovinsko HR Chorvatsko BiH Bosna a Hercegovina MNE Černá Hora BiH Bosna a Hercegovina HR Chorvatsko SLO Slovinsko CZ ČR
MOMENTKY Z TELEFONŮ
Netříděné fotky z telefonů, zachycující aktuální atmosféru ,-)
Momentky z telefonů - Mockrát jsem báwo fakt nefotil ,-)   Momentky z telefonů - Kdy nemá smysl ject dle navigace..   Momentky z telefonů - Máme čas, pojedeme nejkratší ,-)   Momentky z telefonů - Bych tam byl radši zaparkovanej sám, s takovým proviantem ,-)
Momentky z telefonů - Pardon, plasma, kikiriki, je to vůbec možný?   Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)   Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)   Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)
Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)   Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)   Momentky z telefonů - Bez toho bychom nepřežili ,-)   Momentky z telefonů - Ryby, ryby, ryby, rak, rak, rak, uděláme my to příště stejně tak ,-)
Momentky z telefonů - Ryby, ryby, ryby, rak, rak, rak, uděláme my to příště stejně tak ,-)   Momentky z telefonů - Ryby, ryby, ryby, rak, rak, rak, uděláme my to příště stejně tak ,-)   Momentky z telefonů - Ryby, ryby, ryby, rak, rak, rak, uděláme my to příště stejně tak ,-)   Momentky z telefonů - Otevři ty oči taky někdy.. Není to voda ,-)
Momentky z telefonů - To už je na úpal ,-)   Momentky z telefonů - Tak nečekaně pevná ,-)   Momentky z telefonů   Momentky z telefonů - Káťa a její tatoo salon ,-))
Momentky z telefonů - Ten nejlepší a největší hamburger z celého Montenegra, děkujeme za tip Pavle ,-)
Momentky z telefonů - Výhled z terasy
Momentky z telefonů - Pláž u Svatého Stefana
Momentky z telefonů - Bosna, přestávka na WC a tohle se vám ukáže..
Momentky z telefonů - Pokoj v Ribarska Prica v Bosně
2005- © Copyright by MOTOtrips, All rights reserved. Developed by www.WML.cz

Nahoru