Přeskočit navigační odkazyHOME > Výlety v zahraničí > - Cestujeme na SEVER 2017 - důležité informace Mapa webu Kontakty Login
MOTOTrips - logo
šipka NAVŠTÍVENÉ ZEMĚ
šipka SPŘÁTELENÉ WEBY
BONMOTO.CZ, vše na MOTO
WML Sidecar Černý ZR-MOTO
MOTOROUTE Sedláček - KÄRCHER
Další weby >>

šipka Cestujeme na SEVER 2017 (23.6. - 2.7. 2017, 4096 km)

Cestujeme na SEVER 2017

Cestujeme na SEVER 2017

Kam letos vyrazíme na motorkách? Co třeba ulovil vlajky do míst, kde jsme ještě nebyli? Na ZÁPAD? Hm... ani ne. Na JIH? Tam už jsem byl hodněkrát. Na SEVER? Tam furt prší. Ale... nejsme z cukru, proč vlastně ne? Jedeme na SEVER ,-).


Posádky: Martin (R 1200 GS ADV), Ondřej (R 1200 GS), Milan (Kawasaki Versys 650)

Odjezd: 23. 6. 2017
Příjezd: 2. 7. 2017
Počet dní: 10 dní
Počet km: 4096 km
Cesta: CZ ČR PL Polsko LT LitvaUžupis LV Lotyšsko EST Estonsko FIN Finsko S Švédsko DK Dánsko D Německo CZ ČR

Proč Sever?

Protože jsem tam ještě nebyli a chtělo to trochu změnu. Pokud vyjde počasí, může z toho být dobrý výlet a poznání nového. S počasím se ale nedá na severu počítat a druhá polovina byla trochu ovlivněna... Nicméně, pokud se chystáte stejným směrem, připravte se na trochu nudnější průběh přejezdů. Samá rovinka a nevěřil bych, jakou dokáže udělat radost jedna zatáčka ,-).


Samolepka Sever 2017

Cestujeme na SEVER 2017

Veškeré informace jsou v itineráři, nemá smysl je popisovat zvlášť. Sever si rozhodně zaslouží více času, vše je daleko a vynechané Norsko třeba někdy doženeme. Námi vybrané cíle jsou některé vyloženě profláklé, ale když jedete kolem, je škoda se nezastavit. Vyzdvihnul bych pohřebiště aut ve Švédsku, zrovna pršelo, ale atmosféra byla dokonalá...


Plánování cesty na Sever 2017

Itinerář

Plánování je zábava, ale musíme si u toho připomínat, že nejde stihnout všechno. S tím naštěstí "nemáme problém" a do Itineráře zapisujeme průběh cesty, věci, zajímavosti, které se třeba hned druhý den zapomenou a pak je překvapení při čtení ,-).

Stáhni si Itinerář v PDF


2005- © Copyright by MOTOtrips, All rights reserved. Developed by www.WML.cz

Nahoru